Chess By Post Free

Satranç Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.38 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Jeff Cole
Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone platformuna sunulan Chess By Post Free oyununda, dünya çapında rakipler ile satranç oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone platformuna sunulan Chess By Post Free oyununda, dünya çapında rakipler ile satranç oynayabilirsiniz.

Sade grafikleri ve kolay oyun yapısı ile oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran oyunda, sanal zekaya karşı mücadele edebileceğiniz gibi dilerseniz Facebook arkadaşlarınız yada dünya genelinde rakipler ile karşı karşıya oynayabilirsiniz.

Çapraz Platform desteği ile birlikte gelen oyunu tüm cihazlarınız üzerinden keyifle oynayabilir, puanlarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca, rakipleriniz ile sohbet etmenize imkan tanıyan Chess By Post Free rakipleriniz hamle yaptığında sizi bildirim ile uyarıyor. Bu sayede çok düşünen ve ağır oynayan rakipleriniz olduğunda oyunu sürekli olarak açık tutmak zorunda değilsiniz.

Profesyonel satranç oyuncuları da unutmayan Chess By Post Free oyununda, ben çok iyi bir satranç oyuncusuyum, aynı anda birden fazla rakip ile mücadele edebilirim diyorsanız karşınıza birden fazla rakip alabilir ve tüm rakipleriniz ile eş zamanlı mücadele edebilirsiniz.

Bununla birlikte arayüzde yer alan İstatistik Bölümü sayesinde rakiplerinizin kaç oyunda oynadıkları, kaç oyun kazandıkları ve kaç oyun kaybettikleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylece rakiplerinizi dişinize göre seçebilirsiniz.

Chess By Post Free indir