Chess By Post Free

Satranç Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 867.79 KB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Jeff Cole
Chess By Post Free; Windows 7, 8 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz, dünya çapında rakipler veya arkadaşlarınız ile satranç turnuvaları düzenleyerek kendinizi kanıtlamanıza imkan tanıya harika bir satranç oyun

Chess By Post Free; Windows 7, 8 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz, dünya çapında rakipler veya arkadaşlarınız ile satranç turnuvaları düzenleyerek kendinizi kanıtlamanıza imkan tanıya harika bir satranç oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz, sade grafikleri ve kolay oyun yapısı ile oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran oyunda, sanal zekaya karşı mücadele edebileceğiniz gibi dilerseniz Facebook arkadaşlarınız yada dünya genelinde rakipler ile karşı karşıya oynayabilirsiniz.

Rakipleriniz ile sohbet etmenize imkan tanıyan Chess By Post Free rakipleriniz hamle yaptığında sizi bildirim ile uyarıyor. Bu sayede çok düşünen ve ağır oynayan rakipleriniz olduğunda oyunu sürekli olarak açık tutmak zorunda değilsiniz.

Ben çok iyi bir satranç oyuncusuyum, aynı anda birden fazla rakip ile mücadele edebilirim diyorsanız karşınıza birden fazla rakip alabilir ve tüm rakipleriniz ile eş zamanlı mücadele edebilirsiniz.

Bununla birlikte arayüzde yer alan İstatistik Bölümü sayesinde rakiplerinizin kaç oyunda oynadıkları, kaç oyun kazandıkları ve kaç oyun kaybettikleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylece rakiplerinizi dişinize göre seçebilirsiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir zeka oyunu arıyorsanız Chess By Post Free oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Chess By Post Free indir